SECOMP, s.r.o.

 

Vážení zákazníci,

 

aby bolo možné zaradiť online registračnú pokladnicu do plnej prevádzky, musíte mať v predstihu pripravené príslušné eKasa autentifikačné a identifikačné kódy.

 

Podľa nám dostupných informácií trvá v súčasnej dobe získanie týchto kódov od Finančnej Spravy niekedy až 7 dní. Termín sa môže v dôsledku návalu žiadostí od podnikateľov neustále predlžovať. 

 

Odporúčame, aby ste požiadali o pridelenie kódov už teraz a to aj v prípade, ak sa k systému eKasa plánujete pripojiť až neskôr. S vopred pripravenými kódmi si môžete svoju pokladnicu inicializovať kedykoľvek a zároveň sa tak vyhnúť náročnému obdobiu, ktoré je očakávané v druhej polovici júna.

 

Presný a podrobný postup, ako žiadať o pridelenie kódu pokladnice a ako sa pripojiť na eKasu, sa nachádza v prezentácii Finančnej správy SR.

 

 

Nové eKasa riešenia od ELCOMu prinášajú viacero príjemných a užitočných noviniek, ktoré vám uľahčia prácu s pokladnicou. Jednou z nich je možnosť nahrávať spomínané kódy a aktualizovať údaje v pokladnici pohodlne prostredníctvom webovej aplikácie v notebooku, mobile alebo tablete.

 

 

 
   

 

Fotogaléria